O mnie


Witam. Mam na imię Irena. Mam wspaniałego kochanego męża i cudownych synów (Aleksander – 3 lata, Antoni – 1 roczek). Od dziecka uwielbiam tworzyć coś z tkaniny, papieru, drewna, szydełkować i robić na drutach. Najbardziej lubię szyć. Kiedy nie  mogłam kupić w sklepie ubrania – projektowałam i szyłam sama. Do tego jak wyszłam za mąż i urodziłam starszego syna, pracowałam w systemie edukacji. Praca zajmowała i mój czas, i moje myśli. Tworzyłam wtedy kiedy chciałam komuś zrobić prezent. Niestety nie mam zdjęć moich prac z tych czasów. Małżeństwo zmieniło cale moje dotychczasowe życie. Od dawna marzyłam o twórczości. Teraz zaczęłam zajmować się rękodziełem. Ostatnio polubiłam szyć kolekcjonerskie lalki i ozdoby.
Żeby zabawka ożyła wkładam do każdej serce. Tak, tak, naprawdę! Serce może być z różnego materiału: z plastyku, z tkaniny… Przed włożeniem do lalki trzymam go w swoich dłoniach aby przez to że oddaję w jej tworzenie całe swoje serce, i możliwości, mogła zachować w sobie tą cząsteczkę którą staram się zawrzeć w tym serduszku.
Kiedy tworzę jestem bardziej szczęśliwa, i odpoczywam. W moich myślach pojawia się wiele projektów, z których chciałabym choć cząstkę zrealizować. Aby je urzeczywistnić staram się poświęcić każdą  wolną minutkę jaką udaje się mi wygospodarować, przy wsparciu mojego męża.
 Stworzyłam  tego bloga z myślą o tym, żeby nie tylko pokazać swoje prace, ale i poznać  osoby o tych samych zainteresowaniach, poradzić się, wymienić się spostrzeżeniami,  a wszystko po to aby móc się realizować w swoich zainteresowaniach.  Postaram się żeby w Moim blogu każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz